مقالات سئو

شرح کامل مقالات سئو سایت

مقالات سئو

شرح کامل مقالات سئو سایت

شرح کامل مقالات سئو سایت

۱۳ مطلب در شهریور ۱۴۰۰ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

سئو سایت خبری

پروژه‌های seo از این جهت دارای اهمیت میباشند که می توانند ورودی هدفمندی را مبنی بر کلماتی که اشخاص سئو در مشهد گوناگون در وب کاوش می‌نمایند به سمت تارنما مقصود هدایت نمایند. کلمه ها کلیدی که به وسیله یوزرها کاوش می شود گونه های مختلفی داراست و هرمورد از گونه های لغت ها کلیدی نرم افزار‌ریزی و هدف ها خاص خویش را از دید محتوایی می‌طلبند تا به فیض مطلوب برسند.

پروژه‌های seo نیز طبق همین منوال اشکال مختلفی از دید غرض‌گذاری دارا هستند، اینترنت‌وبسایت‌های خبری یکی اشکال تارنما‌ها میباشند که بیش تر از اینکه عبارات کلیدی خاصی برای آنان اهمیت داشته باشد، اخذ بازدیدکننده برای آنان اهمیت داراست. در حیث داشته باشید که بهینه سازی وب سایت به تنهایی برای رویش و توسعه تارنما کفاف نمی دهد و می بایست استراتژی قابل قبولی جهت جذب استفاده کننده اخذ گردیده از گوگل داشت تا بتوان به گذر زمان جامعه مقصود علاقمند به سایت را ارتقا بخشید.

seo تارنما‌های خبری بیشتر براساس ورودی جذب گردیده از گوگل اندازه‌گیری می گردد و در‌این نوع از تارنما‌ها، ترافیک ورودی گوگل اهمیت بالایی دارااست. اینکه وب سایت شما چقدر کاربر داراست و این مخاطبان هر تعدادی وقت یک توشه به وبسایت شما راز می زنند نماد‌ ترازو اعتبار وبسایت خبری شما خواهد بود. درصورتی که که به گذر زمان بازدیدکننده بازگشتی وب سایت‌های خبری ارتقا پیدا نماید، این مورد نشانه‌دهنده این میباشد که وبسایت خبری توانسته با ارائه محتوای جالب و مطلوب برای یوزرها غرض خویش، جمع‌ای از آن ها را جذب کرده و به بازدیدکننده اثبات و دائمی خویش تبدیل نماید.
بهینه سازی وب سایت خبری با بقیه وبسایت‌ها چه تفاوتی داراست؟

اینترنت‌وب سایت‌های خبری چندین خصوصیت خاص دارا‌هستند که آنان‌را از دیگر وبسایت‌ها متمایز می‌نماید:

ساخت‌و‌ساز محتوا بوسیله اشخاص مختلفی شکل می‌پذیرد که ممکن میباشد با بهینه سازی شناخت نداشته باشند، به این ترتیب یادگرفتن خبرنگاران و آشنا بودن آنان با اصول seo یکی‌از ضروریات این سیرتکامل پروژه‌ها میباشد.
علاوه بر خبرها روز که عموم پیرو آن‌ها در وب میباشند، مواقعی وجود دارا‌هستند که جستجوی دائمی دارا‌هستند که اصطلاحا به آنها محتوای مدام سبز میگوییم. نرم‌افزار‌ریزی برای ساخت محتوای مدام سبز قادر است امداد متعددی به توسعه و گسترش شغل تارنما‌های خبری نماید.
با اعتنا به حالت اعتبار تارنما خبری، طرح ریزی های استراتژیک برای آن ها متعدد میباشد.
وسعت محتوای تارنما زیاد میباشد و برای با صرفه کردن کلی محتوای وبسایت طرح ریزی های عظیم از حیث بهینه سازی مایحتاج میباشد.
ساختار تارنما میتواند امداد متعددی به بهبود موقعیت seo نماید، از دید کدنویسی و همینطور طبقه‌بندی محتوا و اپ‌ریزی ایجاد محتوای تازه.
ورودی گوگل از اهمیت بالاتری نسبت به درجه کلمه ها کلیدی شامل است (خلاف وب سایت‌های فروشگاهی که غرض‌گذاری مبنی بر کلمه ها کلیدی جاری ساختن می گردد)
قیمت خبر ها روز نهایتا تا 48 ساعت پس از فی مابین می‌رود، به این ترتیب برای اینکه در خبر‌ها روز سود بگیریم، بایستی اپ‌ریزی برای ایجاد محتوا و یادگرفتن به خبرنگاران و همینطور استراتژی برای بالابردن اعتبار وب سایت داشته باشیم.
با دقت به وسعت بالای خبر ها منتشر گردیده، سرعت خزش گوگل روی تارنما تاثیر بسیار مهمی در بیشتر چشم شدن مطالب و خبرها دارااست.
غرض گذاری در تارنما های خبری می تواند مبنی بر مجموعه مطالب و خدمت‌های خبری (به عنوان مثال خبرها ورزشی، خبر ها سیاسی و...) و همینطور عبارات کلیدی مالامال کاوش (تگ ها) و خبر ها روز صورت پذیرد.

هر نوع وب سایت و هر موضوع‌ی کاری بسته به نوع مخاطبانی که داراست بایستی seo گردد، به این ترتیب سایتی که به طور وب سایت خبری کار می‌نماید، تفاوت‌های اکثری با وبسایت‌های فروشگاهی خواهد داشت.

 • شایلین عباسی
 • ۰
 • ۰

درین نوشته‌علمی آحاد آنچه که بایستی برای بهینه سازی وبسایت فروشگاهی بدانید، نقل شده میباشد. از شغل های سئو در مشهد موردنیاز در کشف کردن کلمه ها کلیدی گرفته تا بهینه سازی فنی و تایپ کردن محتوا در یک وبسایت فروشگاهی را یادگرفتن داده ایم. پس در صورتی‌که شما وبسایت فروشگاهی دارید که می‌خواهید ترافیک آن را از روش seo بالا ببرید این مقاله مختص فرد شماست!
چرا بهینه سازی برای تارنما های فروشگاهی اهمیت داراست؟

بیایید با یکدیگر یکسری آمار جذاب در رابطه ترازو درآمد سایت های فروشگاهی از روش seo ببینیم:

44% از عموم کلاً جهان هنگامی تمایل به خرید دارا هستند، پروسه خرید خویش را با کاوش در اینترنت استارت می نمایند.

44 درصد از ترافیک وارداتی به وبسایت های فروشگاهی از موتورهای کاوش میباشد

37.5% از تمام ترافیکی که سایت های فروشگاهی اخذ می نمایند، از روش موتورهای کاوش میباشد.

توزیع ترافیک وبسایت های فروشگاهی

23.6% از مجموع سفارشاتی که در فضای کسب و کار آنلاین جاری ساختن می‌گردد مرتبط با ترافیک موتورهای کاوش میباشد.

درصد سفارشاتی که از روش seo وبسایت در بیزنس آنلاین ساخت و ساز میگردد

پس با این اوصاف در‌حالتی که به تاءمل فعال‌ساز‌ی یک فروشگاه آنلاین و ارتقاء فروش از روش تارنما خویش می باشید، بهینه سازی تارنما فروشگاهی می‌تواند یک راهکار خوب چهت نیل بدین مقصود باشد و پیرو ما به شما می‌گوییم که چطور به‌این مقصود برسید:
قسمت اولیه: کشف کردن عبارات کلیدی تارنما فروشگاهی

یافت کردن کلمه ها کلیدی مطلوب، مهمترین قسمت از seo کردن یک تارنما فروشگاه آنلاین میباشد.

و البته چرا این قضیه اینقدر اساسی میباشد؟

چون این عبارات کلیدی وب سایت شما می باشند که به همگی کار های سئوی وب سایت شما جهت میدهند.

(مثلا: فارغ از لغت ها کلیدی شما نمی توانید ورقه ی جنس یا این که مجموعه بندی تولیدات خویش در تارنما را بهینه سازی فرمائید.)

چه بخواهید چه نخواهید این لیست لغات کلیدی وب سایت شماست که بر روی بهینه سازی فنی وب سایت (Technical بهینه سازی) نیز تاثیر میگذارد و دقیقا به خیال همین مورد معماری وب سایت شما (Site Architecture) و نشانی های صفحه های نیاز دارا هستند که با دقت به واژه و کلمه کلیدی دارای ارتباط باصرفه شوند.

پس همان طور که متوجه شدین کشف کردن عبارات کلیدی یک قسمت اصلی از بهینه سازی سازی سایت فروشگاهی میباشد.
چه‌گونه کلمه ها کلیدی را برای صفحه ها کالا و مجموعه بندی پیدا کنیم؟

بخش اعظمی از فراگیری هایی که درباره با این مسئله میباشد، حول محور چه گونه جستن شایسته ترین لغت ها کلیدی از نوع اطلاعاتی میباشد که ما بدین نوع لغت ها در دنیای بهینه سازی (Informational Keywords) می‌گوییم.
informational keywords: کلماتی میباشند که یوزرها با مقصود یافت کردن اطلاعاتی خاص در زمینه‌ی یک قضیه در گوگل کاوش می نمایند. به عنوان مثال: چه‌گونه قهوه سوراخ سوای دستگاه صحیح کنم؟

با وجود اینکه informational keywords ها نیز رده خاص خودشان را در تارنما های فروشگاهی دارا‌هستند، ولی تحت عنوان یک سایت فروشگاهی بایستی غرض خویش را بر روی seo کردن لغات کلیدی تولید ها (Product Searches) بگذارید. مانند: خرید قهوه سوراخ

در واقع شما در سئو تارنما فروشگاهی می بایست تمرکز خویش را بر روی عبارات کلیدی مربوط به محصولاتتان بگذارید و درپی به شما میگوییم چه‌گونه این لغات را به دست آورید

 • شایلین عباسی
 • ۰
 • ۰

کاربرد seo و مقصود از جاری ساختن آن

برای این که‌این زمینه را عالی فهم فرمائید، به مثالی که در‌پی مطرح می‌گردد توجه نمایید. فرض نمائید سئو در مشهد شما شایسته ترین وب سایت با زیباترین پباده سازی و تحت ترین بها نرخ سرویس ها و جنس با بالاترین کیفیت را دارید. مشتری چه طور می بایست شمارا پیدا نماید؟ از تولید ها شما آگاه خواهد شد؟ و …! seo همین فعالیت را برای شما به شایسته ترین صورت ایفا می دهد و در فروش و ترافیک سایت شما بسیار مفید میباشد.

با شعور مفاهیم بهینه سازی میتوانید به طور اصولی بهینه سازی تارنما خویش را بهبود ببخشید و در حاصل نخستین موتورهای کاوش قرار بگیرید. با این فعالیت اتکا یوزرها به شما و وبسایتتان جلب میگردد. در پی بعضا دیگر از هدف ها و کاربرد بهینه سازی را مشاهده می کنید:

ارتقاء بازدید از صفحه های وب سایت
ساخت مارک
جایگاه فراتر در نتیجه ها موتورهای جست و جو به عنوان مثال گوگل
ارتقاء فروش محصول ها و سرویس ها

با اعتنا به‌این موردها، seo شایسته ترین ابزار تبلیغاتی میباشد که هر بیزنس اینترنتی قادر است از آن به کار گیری نماید.

به شما توصیه میشود برای کسب داده ها در حوزه تاثیر پسوند دامنه در بهینه سازی نوشته‌علمی مخصوص مارا مطالعه فرمائید.

بهینه سازی مارکتینگ چه می‌باشد؟
بهینه سازی مارکتینگ چه می‌باشد؟

بازاریابی seo یا این که بهینه سازی مارکتینگ (بهینه سازی Marketing) یکی طرز‌های بازاریابی آنلاین یا این که دیجیتال مارکتینگ میباشد که از روش آن شما برای وبسایت خویش لید یا این که سرنخ ساخت میکنید. لیدها به عبارتی مشتریان بالقوه‌ای میباشند که میتوانند از شما خرید نمایند.

وظیفه بهینه سازی مارکتینگ در دیدرس قرار دادن شما در قبال این مشتریان میباشد. بهینه سازی مارکتینگ نیاز به حرفه ای است و برای اعمال آن به علم ترند‌های روز گوگل نیاز دارید.

یک کدام از این روشها ایجاد کرد گونه های کلیپ مارکتینگ ، جهت وایرال کردن خودتان میباشد که در نوشته‌ی علمی ای آنرا توضیح داده ایم.
مفاهیم نخستین بهینه سازی

تا الان اندکی با کاربرد بهینه سازی و بهینه سازی مارکتینگ آشنا گردیده‌اید و از اهمیت بهینه سازی مطلع میباشید. پیرو با شما عبارات و مفاهیمی ‌که در بهینه سازی به شدت رایج می‌باشند بین بگذاریم. با پیگیری و یادگیری اصولی درست مفاهیم نخستین بهینه سازی میتوانید به اهدافی که برای seo در فراتر به آن اشاره شد، برسید.

 • شایلین عباسی
 • ۰
 • ۰

با صرفه‌سازی موتورهای کاوش یا این که seo موضوعی میباشد که‌این روز ها در حوزه بازاریابی دیجیتال سئو در مشهد مطرح میشود. به همین برهان اکثری از عده ای که اخیرا با بازاریابی موتورهای کاوش آشنا گردیده‌اند با این پرسش روبرو میشوند آیا بهینه سازی یک نیاز و ابزار نو برای بازاریابی میباشد یا این که هزینه‌ای برای تشخیص معیار رجوع سرمایه؟ در جواب بدین پرسش می بایست اذعان کرد که هر دو!

در واقعیت، seo برای بازاریابی و بیزنس امروز یک نیاز مستمر به حساب می آید. در بعدازظهر تکنولوژی مشتریان کمتر از دفترچه تلفن، دایره المعارف و کتاب و خبر نامه استعمال می‌نمایند. آنان با به کار گیری از موبایل‌های هوشمند، کامپیوتر و تبلت آنچه نیاز دارا‌هستند را مییابند. در مقابل هر کسب و کاری که از یک اینترنت‌تارنما برای معرفی سرویس ها خویش استعمال می نماید نیاز داراست تا به خیر و خوبی چشم خواهد شد و اعتنا و اتکا مشتریان را جلب نمایند؛ ولی در این‌راه تا چه حد پیروز میباشد؟
چرا seo اصلی میباشد؟

این سؤال را در بالا مطرح می کنیم به دلیل آن که تا از اهمیت seo و باصرفه‌سازی وبسایت با خبر نباشیم نمی‌توانیم به فواید و عملکرد آن بپردازیم. یکی‌از جنبه‌های اساسی بهینه سازی، سازگار کردن اینترنت‌وب سایت شما با شعور یوزرها و منطق موتورهای کاوش میباشد. با وجود اینکه گوگل رضایت یوزرها را به صاحبان اینترنت‌تارنما سفارش میدهد، البته نباید این واقعیت را از خاطر موفقیت که موتورهای کاوش آدم نیستند. اگرچه موتورهای کاوش به واحد سنجش قابل توجهی بغرنج گردیده‌اند، البته هنوز توانمند نیستند صفحه های اینترنت‌وب سایت‌ها را با بینشی شبیه آدم شعور، تجزیه و آنالیز کنند (توصیه میکنم نوشته ی علمی موتورهای کاوش به چه شکل فعالیت می‌نمایند را مطالعه نمائید). ایفا seo و سئو وب سایت، به موتورهای کاوش امداد می‌نماید تا مورد و اهمیت هر برگه و ترازو کیفیت آن را خوب متوجه شوند.

 • شایلین عباسی
 • ۰
 • ۰

آشنایی اشکال طریق‌های بهینه سازی، مبحثی میباشد که در‌این نوشته‌ی علمی به آن می پردازیم. سئو در مشهد در نوشته ی علمی‌ی معرفی بهینه سازی تلاش کردیم مفاهیم ابتدایی seo را توضیح دهیم (توصیه می کنم قطعاً این نوشته‌ی علمی را بخوانید!).
به عبارتی‌طور که گفته شد، بهینه سازی (سئو) به معنای seo موتور کاوش میباشد. به لهجه خیلی معمولی seo، اقداماتی میباشد که سود‌ی آن منجر بهبود منزلت وبسایت ما در نتیجه ها موتور کاوش به عنوان مثال نتیجه ها گوگل میگردد.
فعلا ما یحتاج میباشد با یک کدام از دیگر از مباحث یادگرفتن بهینه سازی تارنما همپا ما باشید تا گونه های seo را بشناسید و طرز مطمئن‌تری را برای بهینه سازی وب سایت خویش گزینش فرمایید.

اشکال seo وبسایت

کلاً اشکال شیوه‌های بهینه سازی وب سایت را به ۳ گروه تقسیم بندی می‌نمایند:
۱- seo کلاه سپید (white hat)

seo کلاه سپید یا این که بهینه سازی اخلاقی یک کدام از گونه های نحوه‌های بهینه سازی میباشد که از مقررات گزینه تأیید موتورهای کاوش و سیاست‌های درست به کار گیری می‌نماید. یک سئوکار با نحوه بهینه سازی کلاه سپید عملکرد می‌نماید به‌سیرتکامل‌ای صفحه های اینترنت‌تارنما را برای یوزرها و موتورهای کاوش کاربردی و جالب اکران دهد تا نگاه‌های بیشتری را به سمت وبسایت جلب نماید.

معمولاً اقداماتی که درین شیوه اعمال میگردد به ارتقاء کیفیت وبسایت می پردازد و به جلب رضایت استفاده کننده دقت می گردد. مهمترین این اقدامات عبارت‌انداز:

استعمال درست از متاتگ‌ها در صفحه های اینترنت‌وب سایت
تجربه کاربری (ux) مطلوب وب سایت
Responsive بودن اینترنت‌وب سایت (اکران درست صفحه های وب سایت در لپتاپ، تبلت، تلفن همراه و…)
ساخت محتوای کیفیت بالا و با صرفه گردیده
به کار گیری‌ی بجا از کلیپ، تصویر، نمودار، جداول و…
ارتقا سرعت صفحه ها وبسایت
تعامل مطلوب در میان استفاده کننده و پشتوانه وبسایت
و…

مزایا و معایب seo کلاه سپید

از‌آن‌جا‌که درین نحوه مجموع اصول تمجید گردیده از جانب موتورهای کاوش رعایت میشوند، پس seo کلاه سپید دربین طرز‌های بهینه سازی، آیتم‌ی قابل قبولی میباشد! ولی خوب میباشد پیش از هرگونه تصمیمی با معایب این نحوه‌ هم آشنا گردید:
مزایا معایب
عدم وجود خطر پنالتی و جریمه شدن از سوی موتور کاوش    زمان بر بودن فرصت وصال تا سود مناسب
مواجه نشدن با افت شدید مقام در حاصل    محتوا محور بودن این طرز (مطلوب نبودن برای اینترنت‌تارنما‌ با محتوای نادر)
نگهداری فیض به دست آمده تا بازه‌ مجال زمانبر‌خیس

 • شایلین عباسی
 • ۰
 • ۰

در صورتیکه مجال متعددی می باشد که در موضوع‌ی طراحی سایت عمل دارید با یقین از مرتبه بندی تارنما‌ها سئو در مشهد در موتورهای کاوش سررشته دارید و مطلقا با ابزارهای بهینه سازی نیز آشنا می باشید. ابزرهای seo با مقصود بهبود یک محتوا یا این که یک پست در تارنما ها پباده سازی گردیده اند. در واقعیت فعالیت ابزارهای بهینه سازی این میباشد که دسترسی به صفحه های وبسایت را آسانتر نماید.

امروز در بهینه سازی کشور‌ایران می‌خواهیم به معرفی شایسته ترین ابزارهای seo بپردازیم و شمارا با این ابزارها بیشتر آشنا کنیم.
ابزار seo چه می باشد؟

ابزارهای بهینه سازی به شما امداد می نمایند تا عبارات کلیدی را در صفحه های سایت خویش و در محتواهایی که ساخت و ساز میکنید به صورت منسب و با غرض به کار گیری نمائید تا خوب میان بقیه صفحه های چشم گردید و همینطور موتورهای کاوش به تارنما شما شایسته ترین جایگاه را بدهند.

به کار گیری از ابزارهای بهینه سازی با یقین یکی‌از مهم‌ترین اقداماتی میباشد که شما در راستای بهبود و تقویت بهینه سازی تارنما خویش می بایست اجام داده و از آنان به کار گیری فرمایید. م ابا اطمینم به شما میگوییم که سوای به کار گیری از ابزارهای seo نمی توانید به جایگاهی که می‌خواهید در حاصل گوگل به آن دست پیدا فرمایید برسید.

در تعریف‌و‌تمجید کلی از ابزار بهینه سازی چنین می تون عنون کرد که وبسایت‌هایی میباشند که بتوان از روش آنان وب سایت را به نظر رعایت تک تک جوانب و زوایای گوناگون، نظارت و نظارت کرد. شایدین فعالیت در نگه نخستین چندان مشقت بار و سخت به لحاظ نیاید البته می بایست بگوییم که حساب کردن سایت قادر است یکی‌از مهمترین مواقعی باشد که گر هب صدق و با ابزار مشخصی نجام گردد دیگر مکان نگرانی وجود ندارد که تارنما شما بتواند سکو قابل قبولی را بدست آورد.
شایسته ترین ابزارهای seo

Google Webmaster Tools

یکی شایسته ترین ابزارهای بهینه سازی Google Webmaster Tools میباشد که برای آن گروه از فرادی که جدید وارد دنیای seo گردیده اند مورد بسیار قابل قبولی میباشد. به یاری این ابزار شما میتوانید url های شبیه با آنچه که موتورهای کاوش می‌بینند را ببینید. در واقعیت این ابزار شایسته ترین وسیله برای آشنایی ایرادات بهینه سازی و رفع آن‌ها است

SEMrush سئو

این ابزار seo دارنده یک داشبورد بسیار بی نقص هست که شما در آن میتوانید همه‌ی موار لازم بهینه سازی وبسایت خویش را پیدا کرده و براساس معیارهای بهینه سازی به نظارت و تجزیه و نظارت تارنما خویش و وب سایت رقبا بپردازید

سئو Spider

یک کدام از دیگر ز شایسته ترین ابزرهای شئو که میخواهیم به شما معرفی کنیم بهینه سازی Spider میباشد که‌این ابزار دارنده خزنده های بسیر حاذق می‌باشند که به شما یاری خواهند گرد خوب به محاسبه کردن وبسایت خویش بپردزاید. این ابزار دارنده دو ورژن بدون‌پول و مبلغی می‌باشند که متاسفانه و فعلا قابلیت و امکان دسترسی و تهیه و تنظیم ورژن بدون‌پول آن نیست و در شکل اینکه رغبت داشته باشید از این ابزار استعمال فرمائید بایستی آن را خریداری نمائید

Majestic سئو

این محرمانه از ابزارهای بهینه سازی از شایسته ترین ابزارهی سال 2011 بری seo شناخته گردیده استکه بخش اعظمی از مدیرن سایت ها از آن به کار گیری کرده و رضایت متعددی داشته اند. بیشتر اشخاصی که از این ابزار به کارگیری کرده اند عده ای بوده اند که به نوعی قربانی بهینه سازی بد گردیده اند و به یاری این ابزار توانسته اند سیت خویش را نجات داده و مرتبه مناسبی را از موتورهای کاوش کسب کنند.

ابزار Majestic سئو روی بک لینک و پیوند‌ها تمرکز دارااست. بری اینکه بتوانید از این ابزار در سیت خویش استفده فرمایید می بایست به سایت آن مراجعه کرده و با تولید حساب آن را خریدای فرمایید.

 • شایلین عباسی
 • ۰
 • ۰

زمانی عبارت «فراگیری بهینه سازی» را در گوگل سرچ فرمایید، نتیجه ها متعددی درخصوص سئو در مشهد تکنیک های متفاوت بهینه سازی در مشهد seo موتورهای کاوش (عموماً از طیف رنگی سپید، سیاه و خاکستری!) مشاهده می‌کنید. قرائت و درک کردن ذیل و بم این تکنیک ها برای هر دارای تخصص و عشق و علاقه‌مند به بهینه سازی ضروری و اصلی میباشد.

به شغل بردن این تکنیک ها در اولِ فعالیت یاری شایانی به مدیران وبسایت میکند به طوریکه حتی ممکن میباشد رده خیر در کلمه ها کلیدی اساسی به دست بیاورند. ولی یک خلل گران قدر در ارتباط ربات ها و به‌روزرسانی های گوگل وجود داراست:

    الگوریتم های گوگل به صورت پیوسته در حالا تغییر و تحول و به‌روزرسانی می باشند

در این حالت ممکن میباشد با به‎روزرسانی ربات های گوگل، مقام خویش را از دست بدهید. پس می بایست چه عمل کنیم؟
نیم نگاهی هم به آینده بهینه سازی داشته باشید

شایسته ترین عمل این میباشد که خودمان را برای تغییرات تازه گوگل فراهم کنیم. گوگل تغییرات آتی بهینه سازی را معمولاً به طور نجوا منتشر میکند؛ بدین مضمون‌ که در آغاز یک معنا و تکنیک نو معرفی می گردد و آنگاه به گذر زمان تاثیر آن در بهبود منزلت ثابت می شود. هنگامی این تغییرات اثبات شد، کلیه در‌پی جاری ساختن به‌روزرسانی در seo وب سایت خویش می باشند.

در‌این خصوصی مقاله ها یک گروه آموزشی پر ارزش به عنوان «seo 2019» برایتان فراهم کردیم تا بتوانید به خیر و خوبی نجواهای گوگل را بشنوید. با تلاوت این مقاله ها از آخری خبر ها، تغییرات و حدس های حوزۀ بهینه سازی و دیجیتال مارکتینگ با خبر می‌شوید.
آیا در seo سال 2021 تغییری تولید خواهد شد؟

این سوالی میباشد که هر کسی با دیدن تیتر «بهینه سازی 2021» از خودش می‌پرسد. آیا تکنیک های یادگرفتن ساخت و ساز محتوا و بهینه سازی که اکنون عالی پاسخ می‌دهند در سال های آینده منسوخ یا این که اثرشان نادر می‌گردد؟

در جواب بایستی بگوییم نه. فقط اثر بعضا از طریق های بهینه سازی با مرور مجال بیشتر یا این که کمتر می‌گردد. یعنی از جملهً ممکن میباشد دادن رپورتاژ اطلاع رسانی همچنان به طریق اصولی همچنان به بهبود جایگاه بهینه سازی وبسایت شما یاری دهد، اما به جهت به‌روزرسانی های نو در اعتبار دامنه، ممکن میباشد اثر رپورتاژ اطلاع رسانی کمرنگ گردد.

بعداز اینکه این پرسش اساسی را جواب دادیم بدین قضیه میرسیم که آیا ترندهای جدیدی در بهینه سازی 2021 ظهور میکنند؟

برای آسانی شعور شما از بهینه سازی در سال های آینده، خوب میباشد هر مورد را مستقل توضیح دهیم.
نو ترین فاکتورهای بهینه سازی 2021

در‌این کاغذ مهمترین و تاثیرگذارین تکنیک های تازه بهینه سازی را به شما معرفی می‌کنیم. البته درصورتی که قصد دارید به صورت خلاصه با این سر و راز های آشنا گردید، پیرو توضیحات مختصری در رابطه هر قسمت به شما دادیم.

    اعتبار مارک: ترازو منشن یا این که تعامل کاربری با مارک چه قدر میباشد؟ هر چه اشخاص در فضای اینترنت بیشتر راجع‌به مارک شما سخن بزنند، این یعنی تجارت شما توانسته رابطه نیکی با مشتریانش ساخت‌و‌ساز نماید.
    سیگنال های کانال اجتماعی: حضور در شبکه های مردمی در seo تاثیر گذار میباشد! دیگر خیر! سیگنال های اجتماعی فاکتوری میباشند که در سال های آینده برای گوگل اهمیت بیشتری داراست
    ایجاد پادکست: بازه زمانی حاکمیت محتوای متنی رو به نقطه پایان میباشد، خوب میباشد پا به پای نیاز مخاطب پیش روید و مدیای صوتی و ویدئویی را زنده فرمائید.
    تجربه کاربری: گوگل مدام در سعی میباشد تا با تکثیر الگوریتم های متفاوت، فضای خوب و شل تری را برای به کارگیری استفاده کننده مهیا نماید. مدتی میباشد که بهبود تجربه کاوش تبدیل به غرض آخرین گوگل گردیده و شما هم بایستی پا به پای گوگل جلو بروید.
    غرض کاوش مخاطب: هسته مهم تجربه کاربری برای گوگل، مقصود استفاده کننده از جستجوست. یعنی استفاده کننده چرا سرچ میکند و می خواهد به چه نوع محتوایی رسد؟ در غایت وظیفه گوگل این میباشد که مطمئن گردد غرض استفاده کننده با فیض ای که به وی نشانه می‌دهد مطابقت و همخوانی داراست. این یعنی نوشته‌ی‌علمی بهینه سازی گردیده هر تعدادی اصول بهینه سازی را جاری ساختن کرده البته به جهت عدم آشنایی غرض کاوش استفاده کننده، به دست کاربر نمی رسد.

 • شایلین عباسی
 • ۰
 • ۰

چگونه سئو کنیم

به چه شکل seo کنیم

ترافیک سایت شما از کجا آمده میباشد؟

چنانچه به اشخاص متکی میباشید تا شما‌را از روش جستجوی گوگل پیدا نمایند ،بایستی سئو در مشهد بدانید که چه طور بهینه سازی نمائید در‌حالتی که کسی نتواند شما‌را پیدا نماید ، کارکشته نخواهید بود برای بیزنس خویش ساخت‌و‌ساز فرمایید. آیا می‌دانید ۹۳٪ تجربه در وب با موتور کاوش آغاز می شود؟ بعداز اینکه کسی کاوش کرد ، چه اتفاقی می افتد؟ سود برتر در گوگل احتمال کلیک ۳۳٪ داراست.

این بدان معناست که در حالتی که شما شماره یک در کاغذ نیستید ، صرفا یک سوم از ترافیک بالقوه را از دست داده اید.

جالبتر از تمامی این که ۷۵٪ عموم حتی نمی توانند روی ورقه دوم حاصل کاوش کلیک نمایند.

ادله سکو بندی سایت های دیگر نسبت به شما در گوگل عامل این میباشد که آن‌ها سعی آگاهانه ای برای بهبود بهینه سازی خویش اعمال می‌دهند.

خوشبختانه ، برای آغاز خیلی دیر وجود ندارد.

مفاد خاصی وجود داراست که می‌توانید جاری ساختن دهید تا شانس خویش را برای مرتبه فراتر در جستجوهای گوگل ارتقا دهید.

در اینجا برای شما ۳۴ طریق برتر برای چگونگی بهینه سازی کردن شما‌را شناسایی کرده ایم. که عبارت اند از:

توصیه ویژه: زمان بهینه سازی در دانش سرا آریا طهران، شایسته ترین اموزشگاه seo کردن ، صد درصد تضمینی در کمترین مجال

سرعت تارنما

چه گونه seo کنیم

به چه شکل seo کنیم ؟

۱٫ سرعت لود شیت خویش را بهبود داد

در شرایطی‌که می‌خواهید فرایند seo خویش را ارتقاء دهید به یک‌سری ادله فرصت بار گذاری برگه شما اساسی میباشد:

نخستین از تمامی ، در صورتی سرعت توشه شما خیلی نماید باشد ، گوگل این قضیه را تشخیص میدهد و به سکو شما زخم می‌رساند.

البته یک سایت آرام مطمعنا بر شیوه رابطه بازدید کنندگان سایت شما با صفحه های شما تأثیر خواهد گذاشت.

در سود ، این تعامل های منفی به درجه شما نیز جراحت میرسانند.

ملاحظه کنید چه‌طور نرخ سوراخ علم آموزی برای اینترنت سایتهایی که مقطع فرصت بارگیری زمانبر دارا هستند ، ارتقاء مییابد:

پژوهش ها آرم میدهد ۴۰٪ از بازدید کنندگان در صورتی در برگه ای که بیش تر از ۳ ثانیه ارتفاع بکشد تا بارگذاری خواهد شد بمانند ، وبسایت ها را رها می نمایند.

نکته دیدنی خیس این که ۸۰٪ از این بازدید کنندگان به آن تارنما برنخواهند گشت.

این برای مقام بندی seo شما بسیار خشن میباشد چون در غایت سبب کاهش ترافیک وب سایت شما می گردد.

البته در سمت و سوی دیگر ، در شرایطی‌که ورقه شما سریع بارگیری خواهد شد ، عموم گشوده خواهند گشت.

الگوریتم گوگل محبوبیت سایت شما‌را تشخیص داده و سکو بندی جستجوی شمارا بر این مبنا تهیه و تنظیم می نماید.

این فعالیت سئو ، هم سرعت ورقه و همزمان پاسخگویی سرور را بسیار اصلی می نماید.

چنانچه متوجه شدید وب سایت شما نماید میباشد ، ممکن میباشد بخواهید زمینه و پلاگین های سایت خویش را تحلیل نمائید.

 • شایلین عباسی
 • ۰
 • ۰

seo برگرفته از عبارت Search Engine Optimization میباشد که عبارات معادلی زیرا سئو یا این که سئو در مشهد موتور کاوش داراست که همه آن‌ها به یک مفهوم می‌باشند و می قدرت آن را بصورت ذیل تمجید نمود:

seo (بهینه‌سازی موتور کاوش) به معنای فریب و یا دستکاری موتور‌های کاوش با طرز‌های غیر اخلاقی نیست. آنها برای مدد کردن به بهبود رویت و رابطه اینترنت سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی با مقصود رسیدن به جایگاه‌بندی بالا، ایجاد گردیده‌اند.

seo را می‌اقتدار تیم‌ای از طریق‌ها برای تغییر استراتژیک اینترنت سایت‌ها دانست. این فرآیند به بیان مهمترین دست اندرکاران دارای ارتباط ورقه و افزایش اهمیت آن در کاغذ نتایج کاوش، می‌پردازد.

بهینه سازی فرآیند بی آلایش‌ای نیست که به راحتی پیاده‌سازی گردد زیرا نیازمند علم زیاد، دانش پیش زمینه‌ای و طاقت میباشد. موتور‌های کاوش با تغییر مداوم الگوریتم‌های درجه‌بندی خویش غیر قابل پیش‌بینی میباشند؛ بنابراین وظیفه مهندسین seo بروز نگه داشتن داده ها خویش در این زمینه میباشد.

بهینه سازی وبسایت یا این که سئو وبسایت یکی‌از عمل هایی میباشد که بوسیله سئوکار اجرا میشود.

الگوریتم جایگاه‌بندی گوگل دارای بیش از 200 معیار جهت سکو‌بندی یک سایت میباشد. از این رو مهندسین بهینه سازی می‌بایست اصلی‌ترین این معیار‌ها را جهت پیاده‌سازی غالب seo بدانند.

seo چه میباشد
اوایل استارت بهینه سازی

در اوایل سال 1990 اولین موتور‌های کاوش شغل خویش را استارت کردند؛ بعضی از دوستداشتنی‌ترین آنها Infoseek،Alta Vista و Yahoo بودند.در آن مجال عموم موتورهای کاوش را به دید یک لیست فهرست گردیده نگاه می‌کردند که همچون شیت رنگ زرد، seo اولیه بر طبق حروف الفبا اعمال می‌شد. در این لیست صفحاتی همانند AAA در بالای این لیست وجود داشتند.

با رویش مداوم اینترنت موتورهای جستجوی جدید‌تری ظواهر می‌شدند که از الگوریتم‌های درجه‌بندی پیچیده‌تری استعمال می‌کردند. این الگوریتم‌ها با معیار تراکم کلمه و واژه کلیدی ( تعداد دفعاتی که یک کلمه و واژه کلیدی یا یک عبارت در یک ورقه مصرف شده تقسیم بر تعداد تمام لغات برگه) و برچسب‌های شبیه key-words برای فهم و شعور محتویات اینترنت سایت‌ها به کارگیری می‌کردند. به‌دنبال این پرورش سئوبرای بیشتر دیده شدن سایت‌ها فعالیت خویش را استارت کرد. با گسترش درجه‌بندی صفحه ها بوسیله موتور‌های کاوش، مهندسین بهینه سازی درپی پیدا کردن روش‌هایی جهت تاثیرپذیری در درجه بندی این موتورها چه با به کار گیری از طریق‌هایاخلاقی و چه غیر اخلاقی روی آوردند.

یک نوشته‌ی‌علمی که بوسیله نیویورک تایمز در نوامبر سال 1996 چاپ شد در زمینه‌ی گسترش‌دهندگان اینترنت سخن کرد که برای قرار دریافت کردن در بالای ورقه نتایج کاوش از طریق‌های غیر اخلاقی بهینه سازی به کارگیری می‌کردند. این نوشته‌ی‌علمی توضیح می‌دهد که به چه شکل بسط‌دهندگان اینترنت به راحتی یک سایت را به یاور عبارات کلیدی ویژه که معمولا در پشت گرافیک سایت نهفته شد‌ه‌است، بارگذاری می‌نمایند که در نتیجه موتورهای کاوش این لغات کلیدی را شمارش کرده و مرتبه بندی سایت را افزایش می‌دهند.

 • شایلین عباسی
 • ۰
 • ۰

اشکال بهینه سازی

در‌این نوشته‌ی‌علمی قصد داریم شما‌را با گونه های بهینه سازی(کلاه سپید، کلاه سیاه و کلاه خاکستری ) آشنا کنیم سئو در مشهد تا بدانید بسته به پروژه ای که در اختیار دارید از کدام یک بیشترین به کار گیری را داشته باشید.به طورکلی در افسانه ها رنگ سیاه نماینده ی شر, سپید نماینده ی نه و خاکستری چیزی در میان این دو میباشد.درباره با گونه های seo نیز روایت به طور تقریب به همین صورت میباشد.در حالتی‌که این پست را تا آخر بخوانید در خواهید یافت که هرگونه ی seo را در چه مجال هایی به شغل برید.با ما یار باشید.

در عصر جامع بهینه سازی تک تک تمرکز روی کلاه سپید میباشد البته نکات اساسی بهینه سازی کلاه خاکستری رو هم فراگیری میدیم که برای بهبود سرعت ازش به کار گیری نمایید البته در غایت غرض ما seo کلاه سپید میباشد.
گونه های seo : کلاه سپید

بهینه سازی کلاه سپید

seo کلاه سپید یعنی الآن خیر ولی در آینده آری قطعا! باطن یادگرفتن seo آکادمی جذب مارکتینگ صرفا تکنیک های بهینه سازی کلاه سپید یادگرفتن داده گردیده که میتونید ازشون استعمال نمایید.

در مجموع ابزار اساسی کارتان در سئوکلاه سپید در مرحله ی اولیه طاقت و صداقت میباشد و خوشبختانه گوگل هم این دو را با ارزش دانسته و پاداشتان را خواهد اعطا کرد.گوگل دوست دارااست شایسته ترین فیض را به کاربرانش آرم دهد, در شرایطی‌که شما همان گونه که داعیه میکنید حقیقتا شایسته ترین سود باشید دلیلی نیست که در حاصل تحت عنوان لینک و پیوند نخستین اکران داده نشوید.

ما دراین باره تخصصی عمل می کنیم، برای مشورت کردن حرفه‌ای بهینه سازی میتونید در کاغذ ی خودش درخواست به‌این و شرایطش برای 2 ماه بخونید.

ضمنا اعتنا داشته باشید اینکه بیشتر از کدام سیرتکامل ی بهینه سازی برای seo سایتتان استعمال می‌کنید به استراتژی های کسب و کارتان بستگی دارااست به عنوان مثال به کارگیری از تکنیک های seo کلاه سپید برای شما مطلوب خواهند بود در‌حالتی که:

تا به امروز هیچ یک از رقبای شما به صورت دورازشوخی از روش فضای آنلاین درآمدزایی نمی نماید.
پیرو سود ی تماما استوار می‌باشید.
بر روی کسب و کارتان سپرده گذاری بلند مقطع نموده اید.

در مجموع در حالتی که آنقدر ها هم شتاب ای ندارید بهینه سازی کلاه سپید آیتم ی قابل قبولی میباشد.هر یکسری فرصت متعددی می طلبد البته نتایجی استوار نصیبتان می نماید و هر لحظه دلتان نمی لرزد که با تغییر و تحول الگوریتم های گوگل از کاغذ ی هستی محو گردید!حالا به دنبال به یک‌سری مثال از تکنیک های بهینه سازی کلاه سپید می‌پردازیم:

چگالی عبارات کلیدی تان متعادل باشد.

قرار وجود ندارد یک معیار در مشت داشته باشید تا هر لحظه از مطلوب بودن چگالی واژه های کلیدی تان مطمئن گردید.همین که برای مثال نگویید: ((واژه و کلمه ی کلیدی چیز نیکی میباشد.اینجانب کلمه و واژه ی کلیدی را دوست دارم.))خودش کافی میباشد.اما نباید از آن طرف بام هم بیفتیم.از جمله صرفا یکبار در خط نخستین و توشه دیگر در خط پایان کلمه و واژه کلیدی را بیاوریم. تشخیص این که‌این کلمه و واژه یِ دوبار تَکرار گردیده در محتوای 1000 واژه و کلمه ای تان واژه ی کلیدی میباشد ,فعالیت را برای ربات های گوگل -هر چه قدر هم که هوشمند باشند- دشوار می نماید.اکنون بماند که مخاطب هم احتمالا چیز متعددی از اینگونه محتوایی دستگیرش نخواهد شد.

 • شایلین عباسی