مقالات سئو

شرح کامل مقالات سئو سایت

مقالات سئو

شرح کامل مقالات سئو سایت

شرح کامل مقالات سئو سایت

  • ۰
  • ۰


بهینه سازی کلاه سیاه چه است؟ seo کلاه سیاه به تکنیک، استراتژی ها و طریق هایی گفته می گردد که از طریق های غیررسمی سئو در مشهد و مخرب کارایی میکنند جایگاه سایت ارتقاء دهند. در بنا شده در seo کلاه سیاه، انگیزه بیش تر ارتقا درجه در موتورهای کاوش میباشد و هیچ تمرکزی برروی مخاطبان و یوزرها وب سایت نیست. ولی خب اشخاص که در مورد سئوکلاه سیاه، کار میکنند، هیچگاه از دستورعمل های رسمی گوگل تبعیت و پیروی نمی‌کنند و صرفا یک چیز را می ببیند: قرار تصاحب کردن در ورقه نخستین گوگل در سریعترین عصر و به هر قیمتی.

در عالم seo، شرایطی موجود هست که بایستی رعایت شود. این مقررات برای خویش ما می‌باشد که با تبعیت از آن ها علاوه بر ساخت یک اطراف مطلوب و بهبود تجربه کاربری، می‌توانیم جایگاه وبسایت خویش را به طور تماما اصولی ارتقاء دهیم که هیچگاه مبتلا افت نشود. برای ارتقاء سکو تارنما، نیاز میباشد که مدام با آخری تغییرات گوگل و تکنیک های نو بهینه سازی، آپدیت باشید تا بتوانید در مرتبه نخستین گوگل قرار بگیرید. متاسفانه، بیش تر اشخاصی که در موضوع seo کلاه سیاه عمل مینمایند، با اینکه با نهایی آشنا می باشند البته در واقع میخواهند که ره صد ساله را یک شبه بپیمایند و خیر فقط نمی توانند بلکه دشوار گزینه جریمه گوگل قرار می‌گیرند. درپی نوشته‌علمی، قصد داریم که 8 تکنیک خطرناک که در seo کلاه سیاه استعمال می‌گردد را بیان کنیم.

8 تکنیک خطرناک seo کلاه سیاه
1. خرید پیوند
مت کات کارشناس بهینه سازی بیان مینماید:

\"اکثریت اشخاص برای اینکه بتوانند لینک و پیوند های محل ورود بیشتری بگیرند و سریع خیس در صفحه ها نخستین قرار بگیرند، مبادرت به خرید پیوند می نمایند.\" این یکی بدترین تکنیک های seo کلاه سیاه میباشد که متاسفانه تارنما های پهناور هم به کار گیری می‌کنند.

مالکان وب سایت فکر‌می‌کنند که با خرید لینک و پیوند، می‌توانند تارنما خویش را سریعتر بالا بیاورند و در به عبارتی سکو بمانند و همینطور دیگر لازم وجود ندارد بابت ساخت محتوا کلی هزینه نمایند ولی می بایست بگوییم، خرید پیوند یکی موردها بهینه سازی کلاه سیاه میباشد و گوگل امروزه به کسانی که میخواهند با دورزدن ضابطه، وب سایت خویش را باصرفه کنند، شدید واکنش خواهد کرد.

2. کامنت های اسپم
صد رد صد تا به هم اکنون مشاهده نموده اید که اشخاصی پایین پست های شما کامنت گذاری می‌کنند یا این که پیوند های وب سایت خویش را قرار می‌دهند که از دید محتوا و مسئله هیچ ارتباطی با تارنما شما ندارند. همینطور ممکن میباشد که خویش شما این فعالیت را انجام بدهید. بایستی بیان کرد چنین کامنت هایی را \" کامنت اسپم\" میگویند. کامنت اسپم یکی‌از دیگر از تکنیک های بهینه سازی کلاه سیاه میباشد که اشخاص اکثر وقت ها فکر میکنند، برروی وب سایت تاثیر مثبت دارااست.

نخستین اینکه اساسا وب سایت ها، لینک و پیوند های محل ورود به بقیه افراد به طور nofollow در می‌آورند که‌این یعنی ، هیچ تاثیری این بک لینک و پیوند بروی درجه وبسایت شما ندارد و حتی ممکن میباشد که منجر جریمه تارنما شما هم گردد.

همینطور درصورتی که شما کامنت های وب لاگ تارنما خویش را سوای بازنگری تایید فرمایید که اکران داده شود، ممکن میباشد که لینک و پیوند های اسپم و مخرب قرار بگیرد که‌این مساله تاثیر منفی برروی تارنما شما خواهد گذاشت و همینطور سبب ساز می گردد که جلوه وب لاگ شما میان سایر یوزرها تخریب گردد. پس برای چه اینقدر پافشاری دارید که از تکنیک seo کلاه سیاه به کارگیری نمائید تا گزینه جریمه گوگل و کاهش جایگاه واقع گردید؟

3. محتوای اسکن گردیده
در خویش ایجاد محتوای ناب سخن زیاد شده‌است و همگی اشخاص نیز می‌دانند که محتوا، سلطان وبسایت میباشد. شل ترین و ارزانترین نحوه برای ارتقا جایگاه سایت، ساخت محتوای ناب میباشد. موتورهای کاوش به محتوای ناب اهمیت متعددی می دهند و استعمال از محتوای نسخه برداری گردیده را بدترین مدل seo کلاه سیاه میدانند.
 

  • ۹۹/۰۴/۲۳
  • شایلین عباسی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی